Egekobi Ortaklarını Buluşturan Gece (Ege’ye Dair)

Çok sayıda ortağın ve iş dünyasından misafirlerin katıldığı gecede, Yönetim Kurulu Başkanı Aslı Selçik devam eden ve hedeflenen projeler hakkında bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Bilek, şirketin sermaye yapısı hakkında bilgi vererek, faaliyet sonuçlarının ortaklar ile web sayfasında paylaşılacağını söyledi.

Egekobi Proje sorumlusu Zeynel Anıt pet şişe ile başlayan faaliyetin, henüz Ege ve Akdeniz bölgesinde olmayan dönüşümlü cam şişe projesi ile devam ettiğini  ve bölgemizde var  olan restoran-cafe-otel grubunu hedeflediklerini ve şirketin karlılığını arttıracaklarını söyledi.

Ortakların birlikte ticaret yapabilecekleri web sayfası, Yönetim Kurulu Üyesi Ferdi Korkmaz tarafından ortaklara tanıtıldı.

Yönetim kurulu üyesi Murat Talu, şirketin planlanan hedefleri konusunda ortaklara bilgi verdi ve önceliklerinde Enerji Yatırımları ve GES, Sürdürülebilirlik ve Yeşil mutabakat, Dijitalleşme ve Otomasyon dönüşümü gibi dünyayı ilgilendiren konular olduğunu söyledi.

Egekobi A.Ş. ve Egekobider’in Kurucu Ortakları Fettah Güventürk ve Fahrettin Selçik, güçbirliği  oluşturmak için bir araya gelme amaçlarının yeni yönetim tarafından devam ettirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Sunuculuğunu Nazan Işıtan’ın yaptığı gecede ortaklar Trio Müzik eşliğinde keyifli zaman geçirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir