Faaliyetlerimiz

WEB FİRMAM ZİYARETİMİZ

Web firmam LTD ŞTİ. 79. ortak olarak EGEKOBİ İŞBİRLİĞİ A.Ş. ye katıldı. Web Firmam ile Birlikte Daha Güçlendik. Web Firmam İnternet Hizmetlerine yaptığımız ziyarette dijital dönüşüm sürecinde neler yapabileceğimize dair fikir alışverişinde bulunarak verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Web Firmam kurucusu Ferdi Korkmaz ile yapmış olduğumuz toplantının ardından 79. ortak olarak EGEKOBİ İŞBİRLİĞİ ailemize katıldı. ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

GEN PLASTİK ZİYARETİMİZ

Gen Plastik LTD ŞTİ. 80. ortak olarak EGEKOBİ İŞBİRLİĞİ A.Ş. ye katıldı. Gen Plastik ile Birlikte Daha Güçlendik. Gen Plastik yaptığımız ziyarette dijital dönüşüm sürecinde neler yapabileceğimize dair fikir alışverişinde bulunarak verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Gen Plastik kurucusu Gökhan Binoğlu ile yapmış olduğumuz toplantının ardından 80. ortak olarak EGEKOBİ İŞBİRLİĞİ ailemize katıldı. ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

VALİLİK ZİYARETİ

Değerli EGEKOBİDER üyeleri, Bugün İzmir Valimiz sayın Erol Ayyıldız beyi EGEKOBİDER Yönetim kurulu olarak ziyaret ederek; Kobi sorunları, EGEKOBİ İŞBİRLİĞİ A.Ş. ve O KÖY BİZİM sosyal sorumluluk projemiz hakkında ön bilgi verdik. Kendileri de KOBİ'lerin ülke ekonomisindeki önemini bildiğini ve projelerimizde her türlü destek olacaklarını belirttiler. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve misafirperverlik için sayın valimize teşekkür ediyoruz.

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Derneğimiz üyelerinden, Çağdaş Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. sponsorluğunda ''İthalat ve İhracat İşlemlerinde Faydalı Bilgiler'' ve ''İhracat ve İhraç Kayıtlı Teslimlerde KDV İadesi'' konularında bilgilendirme toplantısı organize edilmiştir. (11 Mart 2020)

KVKK EĞİTİM TOPLANTISI

Egekobider olarak kişisel verilerin korunması kanunu bilgilendirme toplantısı yaptık. Toplantımıza katkıları olan Sisbim Teknoloji ve Yazılım A.Ş. Genel Müdürü Sayın Sezer Yanık'a ve Clock&Wise Bilişim Şirketi uzmanı Harun Doğan'a yaptıkları sunumlar için teşekkür ederiz.

TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Ege Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz olarak, İzmir Ticaret İl Müdürü Şahin Ersü'yü makamında ziyaret ettik. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulup, ortak projelerde hareket edebilmek adına ön görüşme yapıldı. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

30.11.2021 EGEKOBİ A.Ş. TANIŞMA TOPLANTISI

Egekobi A.Ş. olarak hem ortaklarımızla tanışmak hem de birlikteliğin gücünü vurgulamak istediğimiz etkinliğimizde bir araya geldik. Başkanımız Sayın Halil Karakaya’nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, yönetim kurulu üyelerimizin tanıtılması, dijital dünyanın önemi ve Egekobi A.Ş.’nin web sitesi ve ortak kullanım panelinin tanıtılması için Ferdi Korkmaz’ın konuşması ve Sayın Altuğ Karataş’ın anlatımıyla enerji verimliliği ve yenilenebilir enerjinin önemi hakkında önemli görüşler paylaşıldı.

17.03.2021 BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİMİZ

Ege Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, 17.03.2021 tarihinde; Bayraklı Belediye Başkanı Sn. Serdar Sandal' ı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

İZMİR TİCARET ODASI ZİYARETİ

Ege Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz olarak, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener'i makamında ziyaret ettik. Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve Yönetim Kurulu Üyesi Adil Özyiğit bizleri ağırladı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulup, ortak projelerde hareket edebilmek adına ön görüşme yapıldı. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

EGE FİNANS DERNEĞİ SEMİNERİ

EGEKOBİDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Ege Finans Derneği'nin düzenlediği Prof. Dr. Berna Kırkulak Uludağ'ın "Bir Kuşak Bir Yol, Ticaret Savaşları ve Korona Virüsü" konulu başarılı sunumuna katılarak bilgilendik.

01.05.2021 ZOOM TOPLANTISI

Pandemi koşulları nedeniyle 01.05.2021 tarihinde Ege Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği olarak “Kriz Dönemlerinde Finansal Yönetim ve Riskler” konulu webinar bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik.