Yönetim Kurulu

ASLI SELÇİK

BAŞKAN

ELKİMA TRAFO; dünyada ve ülkemizde, enerji ihtiyacının olduğu her alanda, kendi yazılım tasarım mühendislik imkanlarıyla, transformatör ve manyetik kontrollü reaktör üretimi ile sanayimize katkıda bulunmaktadır.

ŞENTÜRK APAYDIN

BAŞKAN VEKİLİ

Çağdaş Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. 1996 yılında dış ticaretin tüm alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.  Yirmi altı  yıldır bu  sektörde bulunan, sürekli kendini yenileyen ve kendisi ile rekabet eden kadrosu ile dış ticaretin tüm dallarında modern teknoloji kullanarak hizmet vermektedir.

ALP ÇETİN

ÜYE

EAC Dış Ticaret ve İnşaat, ülkemizde gayrimenkul projeleri geliştirme ve inşaat alanında gösterdiği faaliyetlerinin yanı sıra yurtdışında anahtar teslim modern sera kurulumları ve dış ticari faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

LEVENT BAYOĞLU

ÜYE

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda dijitalleşen dünya piyasalarında müşterilerinin dijital dönüşümlerine yardımcı olmak ilkesiyle yola çıkan CoreSys Endüstri Yazılımları, uzman ve tecrübeli danışmanlık ekibi ile IAS çözüm ortağı olarak Caniaserp konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

HALİL AKSOYLU

ÜYE

Aksoylu, ihracat başta olmak üzere, işletmelerin dış ticaret, yatırım ve devlet destekleri alanında ihtiyaç duyduğu destekleri en güvenilir, en hızlı ve ulaşılabilir şekilde alabilmeleri için hizmet vermektedir.

FERDİ KORKMAZ

ÜYE

Web Firmam; var olan bilgi birikimi ile teknoloji ve iletişim desteğini birleştirerek hizmet verdiği firmaların dijital ortamda tüm ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler sunmaktadır.

ZEYNEL ANIT

ÜYE

30 yılı aşan profesyonel Su satıcısı.1992 yılında Hayat Su devamında Coca-Cola, Pınar Su, Bursa Su ve bugün İzmir’de Ege de olmayan bir Su projesi için Egekobi ile çalışmaktadır.

MESUT COŞKUN

ÜYE

ANKA TEMİZ ODA ve BİYOTEKNOLOJİ TES.İNŞ. San ve Tic.AŞ: Kritik hijyen güvenliği gerektiren yüksek nitelikli alanların “Hijyenik Partisyon Paneller” ile kurulması, iklimlendirme, basınç kontrolü, filtrasyon, su şartlandırma, hava ve gaz tesisatları vb tüm altyapı donanımını kapsayan; anahtar teslimi taahhüt, tasarım, mühendislik, danışmanlık, işletmeye alma hizmetleri sunmaktadır.

MUTEBER ÇEVİK

ÜYE

Güzel Renkler Matbaası; Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız , müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde katalog, broşür, etiket baskılı ve baskısız ambalaj kutu alanlarında bir çok firmaya hizmet vermektedir.

YÜKSEL BİLEK

ÜYE

YÜKSEL AKADEMİ; işbirliği yaptığı ve kariyer hedeflerinde yanlarında yer aldığı her kurum, kuruluş, şirket ve şahısların başarı hikayelerinde fark yaratmakta ve bu mutluluğu birlikte paylaşmaktadır.

AHMET KÜÇÜK

ÜYE

Kura Gayrimenkul, İzmir ve çevresinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güler yüzlü ve samimiyetle, güven veren bilgi birikimi ile İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

MURAT TALU

ÜYE

Talu Danışmanlık, gerek yeni yatırım ve şirket kurulumlarında, gerekse mevcut işletmenin kurumsallaşma adımlarında şirketin vizyonuna uygun stratejiler ve taktikler oluşturulması ve buna uygun iş süreçlerinin tüm departmanlarda sistematik olarak uygulanmasını sağlamaktadır.