Egekobi Yönetim Kurulu Başkanı Aslı Selçik: ”Ortak akıl, ortak hedefler ve işbirliği ile çalışmalara devam edeceğiz”

Egekobi İşbirliği ve Teknoloji A.Ş. su yatırımdan sonra “Antrepo Yatırımı” çalışmasını ortakları ile paylaşmak adına Kemalpaşa Ramada Otelde toplandı.

Egekobider üyeleri ve bir çok yatırımcı adayının katıldığı etkinlikte Yönetim  Kurulu Başkanı Aslı Selçik ‘’Ortak akıl, ortak hedefler ve işbirliği doğrultusunda çalışmalara hızla devam edeceğiz.’’ dedi. Özellikle değişen dünyada adil ticaret ve işbirliği temasının damga vurduğu toplantıda  BRS Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri ve Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Barış Uyanık ise  yatırımla ilgili kuruluş aşamasında gerekliliklerden  ve mevzuat hakkında bilgi verdi.

Egekobi A.Ş. Yönetim Kurulu ve İş Geliştirme Komitesi üyesi Levent Bayoğlu, katılımcılara  artan ithalat nedeni ile Antrepo yatırımının yapılan  fizibilite çalışmasını yatırım maliyetini  ve karlılık sonuçlarını  katılımcılara aktardı.

Yapılan toplantı sonrası Egekobi İşbirliği ve Teknoloji A.Ş. ortakları ve Egekobider üyeleri “Antrepo Yatırımı ‘’ hakkında olumlu görüşlerini belirtti.

Üyeler yeni yatırımlarla, işbirlikleri ile çalışmalarını sürdürme kararı aldılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir